O MNIE

sylwia-smialkowska-stylistka-zapachowa-marketing-zapachowy

 

 KIM JESTEM?

Ekspertem wizerunku zapachowego oraz stylistką zapachową.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Specjalizuję się i działam w obszarze szeroko pojętego kreowania wizerunku zapachowego i marketingu zapachowego.

Dobieram zapachy ludziom i miejscom. Zajmuję się identyfikacją zapachową marek i aromamarketingiem. Chcesz podwyższyć wskaźniki sprzedaży w swojej firmie, zmniejszyć poziom stresu pracowników i klientów lub wydłużyć czas pobytu w punkcie handlowym? Skontaktuj się ze mną. Realizuję projekty w Polsce i za granicą.

Poprzez określenie odpowiedniego profilu zapachowego, doradzam w wyborze odpowiednich perfum, na ważne spotkania biznesowe czy romantyczną kolację. Albo po prostu – takich na całe życie.

Piszę recenzje, wącham, testuję i oceniam wszystko co pachnie, albo pachnieć powinno – począwszy od perfum, poprzez środki czystości, płyny do płukania czy świece zapachowe.

Przeprowadzam warsztaty zapachowe i szkolenia z zakresu kreowania wizerunku zapachowego.

Ponadto, prowadzę badania w sektorze marketingu zapachowego, analizując i porównując emocje konsumentów przed i po implementacji zapachowej na danej przestrzeni. Udzielam konsultacji dotyczących skutecznego zastosowania aromamarketingu w celu podniesienia wyników sprzedaży.

Pokazuję, jak fascynujący jest świat pachnących doznań i jak można kreować siebie na wiele różnych sposobów. Opisuję wrażenia, jakie wywołuje dany zapach i jakie wywołujesz Ty w tym zapachu.

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Ponieważ uwielbiam aranżować pachnące przestrzenie i oddaję się temu codziennie z taką samą fascynacją.

The following two tabs change content below.
Sylwia Śmiałkowska
Ekspert wizerunku zapachowego i stylistka zapachowa.
 • Biedronka

  Chciałabym w tym miejscu napisać, że prowadzisz naprawdę świetny blog. Jak tylko mam czas, zaglądam tutaj, choć zdarza mi się podczytywać też inne strony o perfumach. Cenię sobie Twój kanał na YouTube – myślę, że fajnie jest poznawać opinie innych osób – pasjonatów perfum w tej dziedzinie. Jesteś bardzo sympatyczna i w naturalny sposób wyrażasz swoje wrażenia. Dzięki Tobie zainteresowałam się wieloma zapachami, które choć wcześniej znałam, jakoś omijałam. Proszę o więcej recenzji, nie tylko na temat tego, co posiadasz w swojej kolekcji (swoją drogą masz imponujący zbiór):)

  • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

   Dziękuję, miło mi!

 • Edek

  A kto Cię uznał za eksperta? Wszystko sama?

 • Elżbieta

  Uwielbiam Twój blog i kanał na YouTube. Uwielbiam Twoje zdrowe podejście do porad… Nie miażdżysz zapachów, mówisz wprost; „Tak, jest wtórny, ale piękny”, czy „Jest elegancko, jednak z wyraźnym męskim akcentem, który nie każdemu przypasuje”. Większość blogerów skupia się na budowie, wyszukanych i trudnych składnikach… Ty również zwracasz na to uwagę, ale nie zapominasz o najważniejszym… O samym zapachu. A przecież każdy z nas chce pachnieć pięknie, a nie tylko „skomplikowanie”. Wcześniej korzystałam z porad innego, znanego blogera, jednak po kilku nietrafionych zakupach, poszukałam innego źródła i odkryłam Ciebie, i swój zapach. Dziękuję i pozdrawiam, Elżbieta

  • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

   Dziękuję :)