Calvin Klein One Shock for Her – recenzja

shock ckCalvin Klein One Shock, to wariacja na temat wanilii. Zapach jest otulający, mleczny, delikatnie kokosowy, słodki, ale nie duszący. Biały flakon trafnie oddaje swoją zawartość.

Perfumy Shock kojarzą mi się z białymi, mlecznymi landrynkami, którymi zajadałam się jako mała dziewczynka.  To zapach przenoszący w krainę dzieciństwa. Kilka psiknięć i czujesz się beztrosko. Naprawdę przyjemna odskocznia od stresów dnia codziennego. Zapach za specjalnie się nie rozwija, jest prosty i raczej bliskoskórny.

Calvin Klein One Shock jest radosny, ma w sobie coś, co przyciąga. Jest dziewczęco optymistyczny. Dla niektórych osób może wydać się zbyt młodzieżowy, infantylny. Z całą pewnością jednak, to kuszący i nieprzyzwoicie apetyczny zapach.

Shock poprawia nastój, wytwarza pozytywne emocje. W zależności od predyspozycji skóry może zmierzać ku delikatnie świeżym akcentom.

Rekomendacja:

Odradzam używanie tego zapachu osobom na funkcyjnych stanowiskach, ze względu na możliwość wywołania wrażenia osoby zbyt niedojrzałej, nieprofesjonalnej, z którą można się łatwo spoufalić i wywrzeć na nią wpływ. Perfumy Calvin Klein One Shock będą idealne na niezobowiązujące, swobodne wyjścia. Sprawdzą się u osób, które mają ochotę na chwilę przenieść się do świata dzieciństwa i beztroski, i zatracić się na moment w słodyczy chwili.

Calvin Klein One Shock to perfumy, które w kobiecie potrafią obudzić małą dziewczynkę.

Nuty zapachowe:

nuty głowy: passiflora, piwonia, mak
nuty serca: jaśmin, kakao, narcyz, jeżyna
nuty bazy: wanilia, bursztyn, paczula, piżmo

Trwałość zapachu

średnia, ok. 4-5 godzin

Występuje w pojemnościach:

20 ml (wersja travel), 50 ml, 100 ml, 200 ml

The following two tabs change content below.
Sylwia Śmiałkowska
Ekspert wizerunku zapachowego i stylistka zapachowa.
  • Klaris

    Odbieram dokładnie tak samo ten zapach i bardzo go lubię. Poprawia mi humor w pochmurne dni ;-)