Chanel Chance Eau Vive – recenzja perfum

recenzja chanel eau viveChanel Chance Eau Vive znakomicie odświeżają i dają energię do osiągania nowych celów. Kompozycja jest prosta, momentami może wydać się banalna. Świeżość grejpfruta przeplata się z beztroską pomarańczy. Zapach jest czysty, wibrujący cytrusowymi akcentami.

Chanel Chance Eau Vive z pewnością nie jest zapachem ambitnym. To chyba pierwsza pozycja z domu Chanel, od której powinno wymagać się zdecydowanie więcej. Ale powstała i przewiduję, że będzie się sprzedawać w sezonie letnim lepiej niż wcześniejsze odsłony Chanel Chance. W końcu kochamy nowości, prawda?

reklama chanel eau vive

Zdecydowanym plusem jest to, że Chanel Eau Vive mogą być używane w dowolnych ilościach w nawet upalne lato. Nie przytłaczają swoją intensywnością, orzeźwiają, schładzają, dodają energii i chęci do działania. To mocno energetyczny aromat i jeśli takie miało być jego główne przeznaczenie, to Eau Vive spisze się w tej roli bardzo dobrze.

Rekomendacja:

Chanel Chance Eau Vive to kobieta radosna, zadowolona z życia. Używając Eau Vive dajesz komunikat, że jesteś zadbaną, czystą, energiczną kobietą, która cieszy się życiem. W tym wszystkim, nie zapomina także o byciu elegancką.

chanel chance eau vive

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czerwona pomarańcza, grejpfrut, nuty cytrusowe

Nuty serca: białe piżmo, jaśmin

Nuty bazy: vetiver, irys, drzewo cedrowe

Trwałość:

dobra, ok. 6-7 godzin

Występuje w pojemnościach:

50ml, 100ml

Ocena:

7/10

The following two tabs change content below.
Sylwia Śmiałkowska
Ekspert wizerunku zapachowego i stylistka zapachowa.