Creed Love in Black – recenzja

creed-love

Creed Love In Black to dość nowoczesna interpretacja pudrowych fiołków o pięknej bazie. Jest tajemniczy, seksowny i elegancki. Otwarcie ma nieco ostre, ale szybko przemija dzięki miękkim, piżmowym akordom. Rozwinięcie jest delikatnie słodkie i miękkie. Gdzieś z głębi wybija się irys, w efekcie i tak pozostający na dalszym planie.

Wieczorem, mimo tej słodyczy staje się niepokojący, tajemniczy i czasami, szczególnie nocą, nieco mroczny. Czuć w nim jakąś tajemnicę. Przyciąga i jednocześnie odpycha. Nabiera mocy i intryguje.

Love in Black jest zmysłowy i uwodzicielski. Upojne akordy potrafią obezwładnić szybko. To perfumy, z którymi należy się umiejętnie obchodzić. Czarny flakon dodatkowo podkreśla tajemniczość zapachu.

Rekomendacja:

Love in Black będzie odpowiedni dla osoby posiadającej dużą klasę. Pasuje do noszenia na wieczorne wyjścia. Sprawdzi się zarówno na damskiej, jak i na męskiej skórze. Wywołuje dużo komplementów, dzięki swojej unikatowości. Zdecydowanie lepiej pracuje ze skórą w chłodniejsze dni, szczególnie dobrze nosi się zimą. Latem ze względu na swoją dużą trwałość i intensywność może przytłaczać nie tylko otoczenie, ale i samego właściciela. To zapach, który musi być używany z należytym umiarem, inaczej cała jego magia i tajemniczość stanie się nieosiągalna.

Nuty zapachowe:

nuty głowy: fiołek, cedr
nuty serca: irys, goździk, piżmo
nuty bazy: fiołek, jagoda, róża

Trwałość:

Rewelacyjna – ok. 12 godzin

Występuje w pojemnościach:

30ml, 75ml

The following two tabs change content below.
Sylwia Śmiałkowska
Ekspert wizerunku zapachowego i stylistka zapachowa.