Recenzja perfum La Panthère Cartier

panthere recenzja zapachu

La Panthère Cartier

jest interesującą, choć nieco trudną kompozycją. To retro w nowoczesnym i modnym wydaniu, przygotowane pod gusta współczesnych konsumentów. Jest odważnie, szykownie i jednocześnie odrobinę drapieżnie. Da się wyczuć w tym zapachu świadomość swojej atrakcyjności i pewności siebie.

Pachnie drogo i nieszablonowo

i z całą pewnością potrzebuje odpowiedniej oprawy. To ten typ zapachu, który z pewnością polubiłby się z największymi kreatorami mody i luksusowym stylem życia. Wąchając la Panthère Cartier czujesz bogactwo, ekskluzywność, atrakcyjność, wyrafinowanie, ale i życiową mądrość. Tak pachnie dojrzała kobiecość podkreślona pewnością siebie i satysfakcją z życia.

panthere perfumy

Jest lekko prowokujący

i dobrze sprawdza się jako zapach wieczorowy, koncentrując na sobie uwagę. W dzień przy oszczędnym użyciu będzie również przyciągać spojrzenia. La Panthère Cartier ma w sobie moc i siłę.  Jeśli w danej chwili nie jesteś pewna siebie, to ten zapach doda Ci tej pewności, ale jeśli z natury jesteś nieśmiała albo masz niskie poczucie własnej wartości, to szybko Cię zdominuje. Pasuje do silnych, świadomych siebie kobiet i na takich też najlepiej pachnie.

 

la panthere recenzja zapachu

 La Panthere to kompozycja dopracowana

i najpiękniej współgrać będzie z osobami, które są na nią w pełni gotowe. Do zapachu nie można się dostosowywać, a jedynie przez swój styl bycia, po prostu się z nim łączyć w jedną spójną całość. To zapach dla kobiet ceniących luksus, ale i szlachetne wartości. Dla dojrzałych, świadomych siebie i zdecydowanych pań będzie to taki nowoczesny klasyk z ukłonem w stronę przeszłości.

Pachnąc Panthère Cartier

dajesz komunikat, że jesteś konsekwentna, pewna siebie, silna, odrobinę władcza, lubisz konkurować, zdobywać i nie poddajesz się łatwo. W zależności od okoliczności możesz zostać odebrana również jako nieco arogancka i chłodna w kontaktach.

Recenzja La Panthere

Rekomendacja:

Przy minimalnym dawkowaniu, La Panthère Cartier staje się idealnym zapachem do pracy, dla osób pełniących decyzyjne funkcje czy dla przedsiębiorczych kobiet sukcesu, które wiedzą czego chcą od życia. Podczas spotkań biznesowych otoczy właściciela aurą profesjonalizmu, nieco zaintryguje i podniesie pewność siebie.

Nuty zapachowe:

nuty górne: truskawka, rabarbar, suszone owoce
nuty środkowe: gardenia
nuty dolne: piżmo, mech dębowy,

Występuje w pojemnościach:

30ml,  50ml i 75ml

Ocena:

7/10

The following two tabs change content below.
Sylwia Śmiałkowska
Ekspert wizerunku zapachowego i stylistka zapachowa.
 • Katarzyna Borczewska

  Pięknie opisałaś ten zapach!! Jak wąchałam Panterę, to miałam podobne odczucia. Wydał mi się taki elegancki, idealny dla kobiety która jest odważna i przebojowa.
  Testowałam tylko na papierku, na skórze się nie odważyłam :P
  Choć ma coś w sobie, to jednak nie mój świat :)

  P.S. Bardzo fajne miejsce wyczarowałaś.

  • https://www.facebook.com/smialkowska.lifestyledesignandfragrance Sylwia Śmiałkowska

   Bardzo dziękuję za miły komentarz.
   Czuj się tu dobrze i odwiedzaj mnie, kiedy tylko będziesz miała ochotę:))

   Co to zapachu, to zawsze zachęcam, żeby po pierwszej „papierkowej” selekcji, przejść do kroku drugiego, czyli testów nadgarstkowych. Kiedy na tym etapie poczujemy, że zapowiada się obiecująco to wtedy należy testować perfumy całościowo.
   Zapach na skórze potrafi ewoluować w tak zaskakujący sposób, że można się zdziwić ;)