Recenzja perfum Illicit Jimmy Choo

recenzja perfum jimmy choo illicit youtube

Obiecująca reklama sprawiła, że chciałam jak najszybciej pobiec do perfumerii, aby przetestować tę nowość od Jimmy Choo.

Początek Illicit Jimmy Choo jest piękny, świetne połączenie nut gorzkiej pomarańczy oraz imbiru jest doskonałym startem dla całości. W tle zaczyna pojawiać się subtelna miodowa nuta. I to rozpoczęcie jest naprawdę bardzo obiecujące. Niestety po kilkunastu minutach czar pryska i dostajemy dość pospolity, oswojony, syntetyczny zapach. Znów jest słodko. Za słodko. Pachnie trochę jak syrop z odrobiną przypraw.

perfumy illicit jimmy choo recenzja zapachu scent stylist

Miód i bursztyn zawsze nadają zapachowi pewnego bogactwa, ambra powagi i szlachetności, ale tutaj trochę tego zabrakło. Illicit Jimmy Choo po kilku godzinach pachnie jak mocno przesłodzona czarna herbata.

jimmy choo illicit recenzja perfum sylwia śmiałkowska

Illicit brakuje wyrazistości. Znów za dużo cukru, lepkości. Kolejna kopia zapasowa tego, co już od dawna stoi na perfumeryjnych półkach. Ot, taki trochę cukrowy zapychacz, a szkoda, bo można było naprawdę ładnie poprowadzić tę kompozycję w zupełnie innym kierunku.

Perfumy, które miło jest zużyć, a potem o nich po prostu zapomnieć.

Moja recenzja wideo perfum Illicit Jimmy Choo jest do obejrzenia na kanale Scent Stylist.

The following two tabs change content below.
Sylwia Śmiałkowska
Ekspert wizerunku zapachowego i stylistka zapachowa.
 • http://drobiazgowarupieciarnia.blogspot.com/ Justyna Wiśniewska

  Widziałam, skomentowałam ale reklamę nadal lubię ;D

  • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

   Reklama ♥

 • http://piekneperfumy.pl/ Piekneperfumy Anna

  Mój komentarz się gdzieś zapodział;) Ale jeszcze raz – mnie również te perfumy nie przekonały, mają tak dużą konkurencję w swojej kategorii, że wypadają słabo. Nie moja bajka;) Są zbyt ulepkowate, bez charakteru. To co napisałaś, że można je zużyć i zapomnieć… no właśnie – one należą do kategorii perfum, które nie wywołują emocji, nie pobudzają wyobraźni ani wspomnień – to w przypadku perfum zły wskaźnik, bo one m. in. po są, aby nas poruszyć – emocje czy wyobraźnię. A tu nie dzieje się nic takiego…szkoda.

  • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

   Dokładnie tak, czegoś tu zabrakło, choć perspektywy były dobre.