Recenzja perfum Original By Anja Rubik ♥

recenzja perfum Original by Anja Rubik recenzje perfum sylwia śmiałkowska stylistka zapachowaPerfumy Original by Anja Rubik stały się dla mnie przyjemną odskocznią od tych wszystkich słodkich aromatów, które, wypełniły zapachowy rynek w ciągu ostatnich lat.

W tym zapachu mamy coś innego, czuć czystość, taką delikatnie pieprzną. Tu znajdziemy prostotę, ale taką szlachetną. Świetnie wpisuje się w rynek amerykański, gdyż jest prosty, czysty, uniwersalny, ale jednocześnie nie jest banalny i co najważniejsze – ma duszę.

perfumy Anji Rubik Original recenzja zapachu

Dodatkowy plus to to, że Original by Anja Rubik nie został zamknięty w ryzach przynależności do płci. Nie ma przypisanej etykiety for men czy for women, to perfumy są po prostu dla każdego.

Początkowo nieco chłody, ociepla się z każdą godziną przebywania na skórze. Pod koniec Original by Anja Rubik pachnie czysto, schludnie, ale wciąż intrygująco.

jak pachną perfumy Anji Rubik intymny zapach

Jest niezobowiązujący, taki trochę intymny. Bardzo dobra interpretacja lilii w otoczeniu nut drzewnych. To nie jest typowy zapach mainstreamowy, bardziej zmierza w kierunki niszy i to właśnie w nim lubię najbardziej.

Jestem pod dużym wrażeniem Original by Anja Rubik i podoba mi się, że Anja nie wypuściła kolejnego łatwego i przyjemnego słodziaka, ale poszła w bardziej ambitnym kierunku.

Recenzja wideo perfum oraz moja ocena  Original by Anja Rubik poniżej:

 

The following two tabs change content below.
Sylwia Śmiałkowska
Ekspert wizerunku zapachowego i stylistka zapachowa.
 • http://seeandsmell.pl seeandsmell

  Szlachetna prostota to świetne określenie na te perfumy. :) Mi też Anja zaimponowała tym, że nie wypuściła perfum jak wiele innych, nastawionych tylko na zysk, a faktycznie sygnuje swoim nazwiskiem coś ciekawego, godnego uwagi.

  • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

   Dobra pozycja :)

 • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

  Zdecydowanie tak Aniu :)