Recenzja video perfum Dolce&Gabbana The One

videorecenzja The One

Recenzję video perfum The One Dolce&Gabbana można już obejrzeć na moim kanale Scent Stylist na YouTube.

recenzja perfum the one Dolce&Gabbana

perfumy dolce &gabbana the one recenzja zapachu

 

The following two tabs change content below.
Sylwia Śmiałkowska
Ekspert wizerunku zapachowego i stylistka zapachowa.
 • Kasia

  Myślisz, że można zaryzykować sprezentowanie tego zapachu komuś, kto używa Versace Crystal Noir? Szukam perfum na prezent dla tej osoby (używa właśnie Crystal Noir, Jadore Diora lub Vanitas Versace), doradziłabyś mi coś?

  Pozdrawiam!

  • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

   Myślę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że The One się spodoba. Preferencje zapachowe krążą gdzieś w podobnym klimacie. Jeśli lubi J’adore, to bezpieczniejszym typem byłoby Dolce by Dolce& Gabbana. Ale, to zapach, który w mojej opinii nie jest zbyt udaną kompozycją. Postawiłabym na The One.
   Pozdrawiam serdecznie!

   • Kasia

    Miałam kupić te perfumy pod choinkę, ale po Twojej recenzji Jimmy’ego Choo, zdecydowałam się na nie i to był strzał w dziesiątkę, bardzo się podobają :)

 • Biedronka

  Obejrzałam i zgadzam się w 100%. Moja skóra raczej wysładza zapachy, więc dlatego z The one aż tak bardzo się nie lubimy. Ale na kimś bywa piękny.

  • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

   Na mojej znajomej perfumy The One pachną tak mocno i intensywnie waniliowo, że nawet jej samej robi się momentami niedobrze od tego zapachu, wszystko kwestia chemii skóry :)

 • Dorota27

  Dzięki temu nagraniu poznałam i pokochałam The One, Pani filmiki oglądam czasem po kilka razy. Liczę, że kiedyś pojawi się recenzja Delicate Rose Trussardi ;)

  • http://sylwiasmialkowska.pl Scent Stylist

   Może się uda ;) Pozdrawiam